Hliníkové
systémy pro stavebnictví

Založení Aliplast Group Foundation

Intenzita našich aktivit se proměnila v konkrétní činy. S potěšením oznamujeme založení Nadace skupiny Aliplast. Dne 29. března tohoto roku byly podepsány dokumenty zakládající Nadaci skupiny Aliplast.

Na založení nadace jsme nesmírně hrdí, říká Jan Kidaj, prezident správní rady skupiny Aliplast.

To nám umožní pokračovat v naší činnosti, ale ve větším měřítku a se silnějším účinkem. Věřím a doufám, že se Nadace skupiny Aliplast stane platformou pro charitu a vzdělávání místních komunit se zapojením našich zaměstnanců. Skupinu Aliplast tvoří téměř 1000 zaměstnanců - obrovský potenciál lidí, kteří mohou a chtějí dělat něco dobrého pro druhé.

Jsme jednou z největších společností v regionu - cítíme se povinni inspirovat k činnosti a podnikat iniciativy zaměřené na zlepšení současnosti. S harmonickým týmem, jako je naše skupina, dokážeme cokoli, říká Tomasz Ćwiek, předseda správní rady Nadace skupiny Aliplast.

Statutárním cílem nadace je společensky prospěšná činnost, zejména rozvoj, šíření, podpora a propagace sociální péče a pomoci, ekologie, sportu, kultury, vědy a vzdělávání. 

Důležitými aspekty činnosti nadace budou také aktivity zaměřené na vytváření nové kvality společenského života v regionu, včetně budování mezilidských vztahů, budování environmentálního povědomí a provádění iniciativ na ochranu životního prostředí, pomoc uprchlíkům ze zemí postižených válkou nebo jinými činy ozbrojené/vojenské povahy.

Nadace vyčlenila 100 000 PLN na počáteční statutární činnost.

Složení první správní rady Nadace skupiny Aliplast: Tomasz Ćwiek (prezident nadace), Mateusz Malczarski (viceprezident nadace) , Jan Kidaj (člen správní rady nadace), Ewa Ciołek (členka správní rady nadace), Piotr Kutrzepa (člen správní rady nadace).

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb v souladu s zásadami ochrany osobních údajů. Můžete zadat podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookie v prohlížeči nebo konfiguraci služby.