Hliníkové
systémy pro stavebnictví

O nadaci

S potěšením oznamujeme založení Nadace skupiny Aliplast. 29. března tohoto roku v sídle skupiny Aliplast v Lublinu byly podepsány dokumenty o založení Nadace skupiny Aliplast.  Zakladatelem Nadace skupiny Aliplast je společnost Aliplast Sp. z o.o.

 "Na založení nadace jsme nesmírně hrdí, říká Jan Kidaj, prezident správní rady skupiny Aliplast.To nám umožní pokračovat v naší činnosti, ale ve větším měřítku a se silnějším účinkem. Věřím a doufám, že se Nadace skupiny Aliplast stane platformou pro charitu a vzdělávání místních komunit se zapojením našich zaměstnanců. Skupinu Aliplast tvoří téměř 1000 zaměstnanců - obrovský potenciál lidí, kteří mohou a chtějí dělat něco dobrého pro druhé."

 "Jsme jednou z největších společností v kraji - cítíme se povinni inspirovat k činnosti a podnikat iniciativy zaměřené na zlepšení současnosti. S harmonickým týmem, jako je naše skupina, dokážeme cokoli," říká Tomasz Ćwiek, předseda správní rady Nadace skupiny Aliplast.

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb v souladu s zásadami ochrany osobních údajů. Můžete zadat podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookie v prohlížeči nebo konfiguraci služby.