/img/slider/12/thumbnail.webp?v=135a9634f9fb4bbfd0ea03d2577d1483

Zakladatel

Aliplast Group - Aliplast Sp. z o.o. (segment hliníkových systémů) a Aliplast Extrusion Sp. z o.o. (výroba hliníkových profilů).

Společnost Aliplast Sp. z o.o. byla založena v roce 2002 za účasti belgického koncernu Aliplast, který se zabývá výrobou hliníkových systémů od roku 1984. Založením společnosti vznikla v Polsku distribuční síť a výrobní linka hliníkových systémů Aliplast.

Od prvních let své činnosti se Aliplast zaměřoval na investice a vývoj, přičemž udržoval nejvyšší kvalitu nabízených produktů a zaváděl nová inovativní řešení v oblasti systémů hliníkových profilů. Technologický park společnosti zahrnuje 2 vertikální práškové lakovny, 2 horizontální práškové lakovny, linku na lakování příslušenství, eloxovací linku a oddělení CNC. Na trhu je patrná dynamika prodeje a neustále se rozšiřující seznam zákazníků z Polska, Evropy a Spojených států. Společnost Aliplast je držitelem mnoha vyznamenání a ocenění udělovaných průmyslovými a obchodními organizacemi. Společnost se zaměřuje na ekologická řešení - v roce 2021 získaly hliníkové okenní a dveřní systémy vyráběné společností Aliplast stříbrný certifikát Cradle to Cradle.

Aliplast Sp. z o.o. (segment hliníkových systémů) a Aliplast Extrusion Sp. z o.o. (výroba hliníkových profilů) jsou součástí mezinárodního koncernu CORIALIS.

CORIALIS Core Innovative Aluminium Integrated Solutions je mezinárodní skupina firem: Aliplast Aluminium Systems v Belgii, Profils Systèmes ve Francii, Smart System ve Velké Británii, Aliplast Aluminium Systems a Aliplast Extrusion v Polsku, JMD Systems, Lingote Aluminiumos S.A. v Portugalsku, Centroalum S.A. Španělsko.

Navštivte naše další služby
Aliplast Extrusion, Corialis