/img/slider/11/thumbnail.webp?v=449dfe0e23faae69a52b8e91988b59c7
Zodpovědné jednání

Zájmové skupiny

Běžecký tým

Aliplast Running Team je tým nadšenců pro běh na delší i kratší vzdálenosti, které k úsilí motivuje nejen umístění na stupních vítězů, ale především charitativní účely akcí, kterých se účastní. Pro členy Aliplast Runnig Teamu je nejdůležitější skutečnost, že díky své vášni pro běh a boji se svými slabostmi mohou podpořit slabší a potřebné, pro které se nejčastěji vybírají finanční prostředky během závodů, kterých se účastní. Mezi zaměstnanci skupiny Aliplast je mnoho běžců. Potvrzují to tisíce kilometrů, které naši zaměstnanci uběhli, a ceny získané v závodech. Přidejte se k našemu běžeckému týmu - běhejte a pomáhejte!

Horský tým

Tým nadšenců pro horskou turistiku působí od podzimu 2013 a jeho členové už mají za sebou stovky kilometrů v Tatrách: Z vrcholů a tras, které prošli, jmenujme například Rysy, Zawrat, Przełęcz pod Chłopkiem, Ciemniak. Navštěvují různé horské oblasti naší vlasti: Tatry, Bieszczady, Beskydy, Gorce a další krásné oblasti. Již několik let navštěvují také horské stezky nacházející se mimo území Polska. Priečne sedlo je jednou z obtížnějších tras na slovenské straně, kterou zdolali. Absolvovali expedice jako: Černohorské pohoří v západní části Ukrajiny, Gorgany v karpatském řetězci v jihozápadní části Ukrajiny a Pikuj, nejvyšší vrchol Východních Bieszczad na Ukrajině, zdolaný v zimních podmínkách. Horský tým Aliplastu se neustále rozrůstá. Expedice jsou otevřené všem zaměstnancům, kteří mají chuť a chtějí trávit volný čas v přírodě. Pojďte s námi na stezku!

Fotbalový tým

Fotbalový tým Aliplast funguje od jara 2021 a má za sebou již úspěchy mimo jiné v 7. ročníku Polského poháru firem a pracovišť: 5. místo ve fotbalovém turnaji Zakopane Tatry Cup. Účast na tréninku je dostupná všem zaměstnancům skupiny Aliplast, kteří mohou rozvíjet své dovednosti pod vedením kvalifikovaného trenéra. Přidejte se k našemu firemnímu fotbalovému týmu, účastněte se pravidelných tréninků a střílejte góly na turnajích!

Fotbalová akademie

Fotbalová akademie je bezplatná výuka fotbalu pro děti zaměstnanců skupiny Aliplast. Trenérem je Damian - profesionální trenér s licencí UEFA. Damian je také kapitánem fotbalového týmu Aliplastu a samozřejmě zaměstnancem naší společnosti. Výuka probíhá na sportovním hřišti Nadace skupiny Aliplast. Je určena dětem ve věku 6-15 let.

Skupina plachtění

V naší společnosti je mnoho nadšenců do plachtění. Někteří z nich se účastní jachtařských závodů (regat), jiní rádi poznávají svět a účastní se exotických plaveb. Obě skupiny sdílejí zvláštní pouto s vodou a schopnost ovládat živel, kterým je vítr. Vášeň, kterou plachtění představuje, skvěle rozvíjí vlastnosti, jako je týmová práce a rozhodování, a zároveň učí pokoře a trpělivosti. Přidejte se ke skupině nadšenců a vydejte se na plavbu po širých vodách!

Navštivte naše další služby
Aliplast Extrusion, Corialis