Hliníkové
systémy pro stavebnictví

Aliplast s certifikátem Cradle to Cradle

S potěšením oznamujeme, že hliníkové systémy značky Aliplast získaly stříbrný certifikát Cradle to Cradle.

Společnost Aliplast získala certifikát Cradle to Cradle.  Stříbrný certifikát získaly hliníkové okenní a dveřní systémy (Genesis 75, Star, Econoline, SP800i+, Max Light, EFi+, Office), protipožární systémy (FR65, FR90) a  fasádní systém MC WALL.

Certifikace Cradle to Cradle™ je mezinárodně uznávaným měřítkem bezpečnějších a udržitelnějších řešení vytvořených pro uzavřenou ekonomiku. Designéři, výrobci a značky po celém světě spoléhají na standard Cradle to Cradle Certified™ jako na průkopnický způsob navrhování a výroby materiálů, které mají pozitivní dopad na lidi a planetu. Certifikát Cradle to Cradle Certified™ je také uznáván jako preferovaný standard pro rozhodování o odpovědném nákupu.

Všechna řešení značky Aliplast s certifikací C2C jsou standardně k dispozici bez příplatku a lze říci, že splňují standardy budoucnosti.

Výrobky Aliplast se stříbrnou certifikací Cradle to Cradle:

  •  Požární systémy: FR65, FR90
  • Okenní a dveřní systémy: Genesis 75, Star, Econoline, SP800i+, Max Light, EFi+, Office
  • Fasádní systémy: MC WALL

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb v souladu s zásadami ochrany osobních údajů. Můžete zadat podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookie v prohlížeči nebo konfiguraci služby.