Hliníkové
systémy pro stavebnictví

Aktuality

  • Společnosti Aliplast Sp. z o.o. a Aliplast Extrusion Sp. z o.o. podepsaly dohodu s PGE na roky 2021 a 2022 - 50% energie dodávané společnostem bude pocházet z obnovitelné energie potvrzené osvědčením o původu.

  • Skupina Aliplast (Aliplast Sp z o.o a Aliplast Extrusion Sp. Z o.o.) v rámci strategie „Energie s Aliplast“ na období 2021–2025 připravuje realizaci projektu instalace fotovoltaických zařízení s cílem získat min. 5% současné elektřiny. Fotovoltaická instalace bude namontována na střeše budovy společnosti.

  • V rámci strategie „Energie s Aliplastem“ na období 2021–2025 hodlá společnost investovat do nabíjecí infrastruktury pro elektromobily. Dobíjecí stanice pro elektromobily v areálu společnosti (bezplatné nabíjení automobilu) mají povzbudit zaměstnance, aby vyměňovali automobily za elektromobily. Investice bude spojena s ekologickou kampaní propagující elektromobilitu.

 

Webové stránky používají soubory cookie k poskytování služeb v souladu s zásadami ochrany osobních údajů. Můžete zadat podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookie v prohlížeči nebo konfiguraci služby.