polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

Hliníkové profilové systémy pro stavebnictví

Aliplast - Hliníkové profilové systémy pro stavebnictví

Aliplast – nové investice

| aktuality | Aliplast – nové investice

 V minulém roce firma Aliplast zrealizovala první etapu investičního záměru rozvoje firmy: 13 tis m² výrobní a skladové plochy (plně automatizovaná lakovací linka s kapacitou 360 m² na hodinu) a administrativní objekt o ploše 1650 m². Sídlo firmy se nachází v průmyslové zóně SSE Europark-Mielec, Lublin. Slavnostní otevření proběhlo 25 září 2009.

Dalším krokem této investice je realizace lisovny hliníkových profilů. V tomto roce bylo rozhodnuto o pokračování investičního záměru – dostavba haly o ploše 22 tis m² do celkové kapacity objektu 35 tis. m². Spuštění linky extruze profilů s maximální roční kapacitou 10 000 tun je plánované na srpen 2010. V příštím roce bude rovněž realizována výstavba svislé lakovací linky.

Od samého počátku své existence, klade firma důraz na expanzivní rozvoj, při současném zachování najvyšší jakosti nabízeného výrobku a vývoji nových řešení v oblasti hliníkových systémů. Cílem investičního záměru pro roky 2010-2013 je navýšení prodeje výrobků firmy Aliplast do hodnoty minmálně 100 mln euro při 300 poskytnutých pracovních místech.

 

© aliplast 2007 firma nabídka certifikáty projekčně-kalkulační programy aktuality realizace kontakt Design by CI - Strony WWW